Приветствую Вас, Гость

Меблі: варіант обробки шпоном

Натуральний шпон часто застосовується в обробці меблів, і виглядають такі меблі не гірше, ніж з натурального дерева. Але поряд з натуральним, широко використовується останнім часом і штучний шпон, який значно дешевше, а отже – доступніший більшій кількості людей.

меблі шпон

Чим гарне оздоблення натуральним шпоном

Однак обробка шпоном ваших старих меблів може змінити до невпізнання зовнішній вигляд будь-якої частини гарнітуру. До речі, шпон сприятливо позначається і на екологічності предметів меблів, тому що перешкоджає виділенню шкідливих формальдегідів із фанери та ДСП.

Хороші майстри віддають перевагу натуральному шпону з благородної деревини. Причому вважається, що двері шаф і комодів, їхні бічні сторони найкраще облицьовувати відразу суцільними листами, які вже були покриті натуральним шпоном ще на заводі.

Оздоблення шпоном проводиться дуже швидко, хоча підготовчі роботи ведуться досить довго. Спочатку меблі розбираються на складові, на яких проводиться ремонт, якщо є така необхідність.

Як кріпиться шпон

Шпон натуральний кріпиться до фанери ПВА або столярного клею. Є і рулонний шпон, який найкращий для багатьох майстрів. Його частіше використовують у важкодоступних місцях.

меблі шпон

Спочатку проводиться обробка шпоном на вертикальних поверхнях деталей. Ці смужки з термоклеєм прикладаються до потрібних місць, розгладжуються роликом, а потім – теплою праскою. Якщо шпон виступає з обох боків, то згодом його акуратно обрізають.

Тут важливо визначити правильний напрямок волокон, щоб вийшла абсолютно рівна кромка. Після завершення обробки шпоном дана поверхня обробляється морилкою або лаком, які можуть наноситися в кілька шарів. Тільки треба дочекатися, доки висохне кожен шар. Після обробки всіх деталей меблі збираються.

Категория: Интересные и познавательные статьи | Добавил: adminA (25-08-2022)
Просмотров: 41 | Теги: обробка, ШПОН, Меблі | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]